Kolejny rok za nami, przyznajemy, że był dla nas bardzo pracowity, ale dał nam wiele radości i wspaniałych wspomnień.

Zaczęliśmy go od zmiany biura, przeprowadzka z Kobyłki do Warszawy okazała się dobrym pomysłem, jesteśmy teraz bliżej Was.

Nasze biuro mieści się przy ul. Jagiellońskiej 42 lok 73/73a. W nim podpisywaliśmy umowy na kurs prawa jazdy kat B oraz kurs prawa jazdy kat A.

Nasze place manewrowe pozostały bez zmian.

  • Jagiellońska 88, plac do nauki jazdy motocyklem (prawo jazdy kat A)
  • Staniewickiej 7 do nauki jazdy samochodami (prawo jazdy kat B).
Jednak na nich też dużo się działo.

Na placu przy ul. Jagiellońskiej odwiedzali nas nasi Kursanci, nie zawsze sami ale zawsze byli mile widziani i zawsze częstowani pyszną kawą.

Nigdy nie zapominaliśmy o czystości naszych pojazdów, wiemy, że przyjemniej jeździ się na czystym motocyklu i w pachnącym samochodzie. Dlatego robimy to bardzo często zarówno latem jak i zimą.

Na mieście zwracaliśmy Wam uwagę na wszystkie szczegóły, tak by Wasze egzaminy były zakończone z wynikiem pozytywnym a Wy byliście szczęśliwi. Najpiękniejszy widok to zdjęcie Waszego zdanego egzaminu.

Dzięki nam duża grupa osób powiększyła grono motocyklistów i jeździła z nami na wyjazdy integracyjne. W każdym roku kalendarzowym robimy takich dwa. Jeden w malownicze góry a kolejny w przeciwnym kierunku, czasami morze, czasami bliżej i zatrzymujemy się na mazurach. Jednak niezależnie od miejsca zawsze jest tak samo wspaniale. a to wszytko dzięki Wam!

Na każde święta i okazje staraliśmy się, by nasza biuro wyglądało odpowiednio, a nawet ozdabialiśmy ciasteczka z naszymi gośćmi

W naszej szkole poza prawem jazdy kat B na manualnej skrzyni biegów, mamy też w ofercie automatyczną. A dla tych którzy już mają prawo jazdy proponowaliśmy i dalej będziemy proponować jazdy doszkalające.

Samochodami (prawo jazdy kat B) jeździmy niezależnie od pogody, motocyklami (prawo jazdy kat A) oczywiście w sezonie, ale nie martwcie się następny sezon motocyklowy już za trzy miesiące.

Mamy nadzieje, że będziecie z nami w Nowym 2023 Roku