Szkoła Jazdy MotoExpert zaprasza na kurs prawa jazdy kategorii B. Działamy na terenie całej Warszawy, najczęściej zobaczycie nasze oklejone samochody w dzielnicach Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Białołęka, Bródno, Bemowo oraz Centrum.

Prawo jazdy kat B jest dla każdego od 18 roku życia, nie ma tu górnej wieku, jeśli  tylko zdrowie Wam pozwala.

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Jagiellońskiej 42 (Praga Północ) ma miejscu dowiesz się jak zacząć kurs. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz czasu przyjechać,  jesteśmy dla Ciebie pod nr tel 515- 339-699 oraz adresem mailowym biuro.motoexpertwarszawa@gmail.com .

Z nami nauczysz się jeździć, nie tylko zdać egzamin! Powtórzymy trasy egzaminacyjne, tak by nie zaskoczyła Cię żadna ulica jednokierunkowa na Białołęce i Targówku. Nauczymy Cię jeździć na skrzyżowaniach równorzędnych oraz skrzyżowaniach o ruchu okrężnym tzw. rondach. Nie zapomnimy o zawracaniu z wykorzystaniem infrastruktury. Zatrzymanie w wyznaczonym miejscu również będziemy ćwiczyć, ponieważ wbrew pozorom nie wszyscy robią to poprawnie za pierwszym razem.  A to wszystko na samochodach Hyundai i20, który możemy podstawić na egzamin, w myśl zasady czym się uczyłeś tym zdaj egzamin, ponieważ nie chcemy by coś Cię zaskoczyło.

Kurs prawa jazdy kat B Warszawa

Nie czekaj, zapisz się na kurs prawa jazdy kat B i już za kilka tygodni odbierz swoje prawo jazdy.

Jeśli chcesz zdać egzamin w innym WORD niż na Białołęce (Odlewnicza 8), np. na Bemowie daj nam znać. Na pewno Cię nie zawiedziemy.

Jeśli chcesz przyśpieszyć kurs, zacznij od nauki teorii w domu i egzaminu teoretycznego w WORD. W naszej szkole odbędzie się  szkolenie z pierwszej pomocy oraz 30 godzin jazd. Dzięki zdanemu egzaminowi teoretycznemu znacznie przyśpieszysz kurs i szybciej będziesz miał upragnione prawo jazdy kategorii B.

W naszej ofercie mamy kursy kategorii B na manualnej oraz automatycznej skrzyni biegów.

Prawo jazdy kat. b Warszawa,  nauka jazdy kat. b Warszawa. Szkoła jazdy Warszawa, Kobyłka, Ząbki, Marki, Zielonka, Wołomin. Nauka jazdy samochód. Jazdy doszkalające, doszkalanie Warszawa, doszkalanie kat B.
Praga, Targówek, Białołęka, Bemowo.