Szkoła Jazdy  MotoExpert oferuje kursy nie tylko na prawo jazdy kat A ale również  prawo jazdy kategorii B. Działamy w całej Warszawie,  głównie w dzielnicach Praga, Targówek, Białołęka, Bemowo.

Prawo jazdy kat B jest  na wyciągniecie ręki, nie tylko dla 18 latków ale też dla dorosłych, którzy nigdy wcześniej nie zdecydowali się na kurs jazdy samochodem.

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Jagiellońskiej 42 (Praga) ma miejscu dowiesz się jak zacząć kurs. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz czasu przyjechać,  napisz do nas na adres biuro.motoexpertwarszawa@gmail.com a opiszemy Ci wszystko co jest najważniejsze. Możesz, też do nas zadzwonić 515- 339-699 i z nami porozmawiać.

Nasz plac manewrowy mieści się przy ul  Jagiellońskiej 88 na terenie FSO w Warszawie (Praga), na placu uczymy się manewrów takich jak ruszanie na wzniesieniu czyli tzw. górka oraz jazda po łuku, oczywiście są to zadania egzaminacyjne, ale bardzo przydatne w jeździe po mieście.

Z nami nauczysz się jeździć, nie tylko zdać egzamin! Powtórzymy trasy egzaminacyjne tak by nie zaskoczyła Cię żadna ulica jednokierunkowa na Białołęce i Targówku. Nauczymy Cię jeździć na skrzyżowaniach równorzędnych oraz skrzyżowaniach o ruchu okrężnym tzw. rondach. Nie zapomnimy o zawracaniu z wykorzystaniem infrastruktury. Zatrzymanie w wyznaczonym miejscu również będziemy ćwiczyć, ponieważ wbrew pozorom nie wszyscy robią to poprawnie za pierwszym razem.

Kurs prawa jazdy kat B Warszawa

Nie czekaj, zapisz się na kurs prawa jazdy kat B i już za kilka tygodni odbierz swoje prawo jazdy.

Jeśli chcesz zdać egzamin w innym WORD niż na Białołęce (Odlewnicza 8), np. na Bemowie daj nam znać. Na pewno Cię nie zawiedziemy.

Jeśli chcesz przyśpieszyć kurs, zacznij od nauki teorii w domu i egzaminu teoretycznego w WORD. W naszej szkole odbędzie się  szkolenie z pierwszej pomocy oraz 30 godzin jazd. Dzięki zdanemu egzaminowi teoretycznemu znacznie przyśpieszysz kurs i szybciej będziesz miał upragnione prawo jazdy kategorii B.

W naszej ofercie mamy kursy kategorii B na manualnej oraz automatycznej skrzyni biegów.

Prawo jazdy kat. b Warszawa,  nauka jazdy kat. b Warszawa. Szkoła jazdy Warszawa, Kobyłka, Ząbki, Marki, Zielonka, Wołomin. Nauka jazdy samochód. Jazdy doszkalające, doszkalanie Warszawa, doszkalanie kat B. 
Praga, Targówek, Białołęka, Bemowo.