Strona główna/Aktualności/Świąteczne bony podarunkowe na prawo jazdy kat B i A

Świąteczne bony podarunkowe na prawo jazdy kat B i A

Mikołajki już 6 grudnia a Święta Bożego Narodzenia za kilka tygodni. Jeśli zastanawiasz się na idealnym prezentem to dobrze trafiłeś, bo dobry prezent to taki który daje radość i ułatwia życie.

Prawo jazdy kat B daje niezależność i możliwość przemieszczania się w każde miejsce kiedy tylko mamy na to ochotę.

Prawo jazdy kat A daje wolność i niesamowite przygody w czasie wycieczek motocyklowych.

Dla tych, który mają już zdany egzamin ale niepewnie czują się w roli kierowcy idealnym prezentem będą jazdy doszkalające.

Jazdy doszkalające kat B – te zajęcia pomogą pokonać lek przed jazdą po mieście, wiemy, że niedoświadczeni kierowcy obawiają się wzniesień, szczególnie gdy mają za sobą kilka samochodów, jazdy w korkach oraz dużych skrzyżowań. Pomożemy opanować wszystkie sytuacje, a do tego nauczymy też bezpiecznie parkować.

Jazdy doszkalające kat A – na tych zajęciach możemy ćwiczyć na placu manewrowym i na mieście. Lekcje na placu z wolnymi manewrami pomagają jeździć w miejskich warunkach dlatego są tak ważne. Jazda po mieście pomaga pokonać lęk i nabrać doświadczenia.

Podaruj bliskiej osobie oryginalny i praktyczny prezent jakim jest kurs nauki jazdy lub jazdy doszkalające w Szkole MotoExpert, pod okiem doświadczonych instruktorów nauczymy każdego bezpiecznie jeździć.

Oferujemy bony podarunkowe na kursy:

  • Prawo jazdy kat A
  • Prawo jazdy kat B
  • Jazdy doszkalające – motocykl
  • Jazdy doszkalające – samochód

Odbiór voucherów osobiście na ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie, na ul. Warszawskiej 12A w Kobyłce lub elektronicznie na wskazany adres mailowy.

 

 

 

 

 

 

 

Prawo jazdy kat. b Warszawa, nauka jazdy kat. b Warszawa, szkoła jazdy Warszawa, nauka jazdy samochód, Kobyłka, Ząbki, Marki, Zielonka, Wołomin, Jazdy doszkalające, doszkalanie warszawa, doszkalanie kat B

2021-12-20T08:29:43+00:00sobota, 27/11/2021|Aktualności|
Przejdź do góry