W naszej szkole masz możliwość nauki jazdy na motocyklu niższym i lżejszym od Gladiusa, na którym możesz przystąpić do egzaminu państwowego. Dzięki doświadczeniu oraz bacznej obserwacji podczas zmagań się kursantów z nieznaną im konstrukcją, wagą motocykla zauważyliśmy zapotrzebowanie na szkolenie mniejszym motocyklem.. Postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty możliwość nauki na sprzęcie lżejszym i dostosowanym do drobniejszych osób. Motocykl ten spełnia wymogi egzaminacyjne!

Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, sam/a decydujesz czy wolisz jechać z instruktorem na motocyklu, czy też łatwiej Ci będzie z Jego asekuracją w pojeździe za Tobą. Organizujemy wyjazdy na egzamin do Ciechanowa. W krótkim czasie pomożemy Ci przystąpić do egzaminu. Dodatkowo umożliwimy Ci w dniu egzaminu zapoznanie się z trasami egzaminacyjnymi na motocyklu.

Pamiętaj, nie ma osoby której nie da się nauczyć jeździć na motocyklu. Są jedynie osoby którym trzeba poświęcić więcej czasu oraz poznać ich predyspozycje 🙂

Nauczymy Cię nie tylko manewrów egzaminacyjnych, ale również codziennego poruszania się po mieście i poza nim, w różnych warunkach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat zadzwoń tel. 732 885 899