Prawo jazdy: KATEGORIA B AUTOMAT

Prawo jazdy kategorii B z automatyczną skrzynią biegów.

Wygoda,  bezpieczeństwo, komfort jazdy  to słowa kojarzące się z samochodem z automatyczną skrzynią biegów.  Nawet na egzaminie państwowym, będąc w stresie, bez problemu zrobisz znane wszystkim zadanie egzaminacyjne ruszenie na wzniesieniu czyli tzw. górkę. Samochód nie zgaśnie, ani się nie cofnie, nie szarpie, po prostu po dodanie gazu jedzie płynnie. Wiele osób mając problemy z wyżej wspomnianym ruszaniem czy też zmianą biegów rezygnuje z marzenia jakim jest posiadanie prawa jazdy kat B. Nie potrzebnie, najlepszym rozwiązaniem jest prawo jazdy kat B na Automat!

Dlatego nie czekaj, zadzwoń  już dziś,
Twój instruktor Zenon czeka na telefon 735 007 560

Gwarantujemy, że w profesjonalny sposób przeprowadzi szkolenie, przygotuje do jazdy po mieście jak i do zadań egzaminacyjnych.

Samochód, którym prowadzone są zajęcia to Mitsubishi Space Star. Jest kompaktowym zwinnym autem, które dobrze się prowadzi a manewry, ze względu na nieduże wymiary, są ułatwione. W tym aucie włączysz Drive i będziesz delektować się jazdą.

Tym samym samochodem, którym się uczysz będziesz zdawał egzamin w WORD! Do tego nie ma w nim kamer, więc odchodzi kolejny powód do stresu.

Dlaczego jazda automatem jest tak komfortowa i tak przyjemna

  • nie zastanawiasz się nad zmianą biegów
  • nie używasz sprzęgła, bo go nie ma
  • skupiasz się tylko na jeździe
  • jazda w ”korkach” nie jest tak męcząca
  • nie martwisz się że samochód Ci zgaśnie podczas ruszania na skrzyżowaniach i na wzniesieniu

W tym samochodzie, poczujesz się  pewniejszy siebie!

Musisz jednak pamiętać o jednej ważnej rzeczy, robiąc prawo jazdy kat B na automat, nie możesz jeździć samochodem z manualną skrzynią biegów.

Jeśli po kilku latach zdecydujesz się na rozszerzenie uprawnień, nie musisz ponownie zdawać teorii tylko praktykę, ale czy będziesz chciał zrezygnować z tak komfortowej jazdy jaką jest jazda samochodem z automatyczną skrzynią biegów?

Prawo jazdy kat b Warszawa, Prawo jazdy kat b Warszawa Automat
Nauka jazdy kat. b Warszawa, Szkoła jazdy Warszawa
Nauka jazdy samochód, Nauka jazdy samochód Automat
Jazdy doszkalające, Doszkalanie warszawa, Doszkalanie kat B, Doszkalanie kat B Automat