1 stycznia mija 8 lat od zmiany przepisów dotyczące szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców. Nie musicie uczęszczać w zajęciach teoretycznych w szkole nauki jazdy.

Co to dla Was oznacza?

Możecie uczyć się samodzielnie w dowolnym miejscu i o dowolnej godzinie.

Następnie zapisujecie się na egzamin teoretyczny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD) i kończycie go z wynikiem pozytywnym. Po tym zostają Wam tylko jazdy i pierwsza pomoc.

Dzięki samodzielnej nauce oszczędzacie czas i pieniądze. Co więcej zima jest idealnym okresem na egzamin teoretyczny szczególnie na kat A. Na wiosnę jak tylko startuje sezon motocyklowy, zaczynacie od jazd i co bardzo ważne nie czekacie długo na egzamin. Dzięki temu macie prawo jazdy kat A cały sezon. Możecie cieszyć się niesamowitymi motocyklowymi wycieczkami lub po prostu jeździć bez korków do pracy w słoneczne dni.

Pamiętajcie, że zapis na egzamin teoretyczny jest możliwy z Profilem Kandydata na Kierowcę czyli PKK  i nr PESEL (lub datą urodzenia dla tych, którzy nr PESEL nie posiadają).

PKK wyrabiacie w Wydziale Komunikacji, potrzebne będzie wypełnienie wniosku, zdjęcia do dokumentu i badania lekarskie.

W naszej szkole zrobicie prawo jazdy kat B (również z automatyczną skrzynią biegów) oraz prawo jazdy kat A , A2, A1, AM.

Prawo jazdy kat. b Warszawa,  nauka jazdy kat. b Warszawa. Szkoła jazdy Warszawa, Kobyłka, Ząbki, Marki, Zielonka, Wołomin. Nauka jazdy samochód. Jazdy doszkalające, doszkalanie Warszawa, doszkalanie kat B.  Praga, Targówek, Białołęka, Bemowo.