1. Profil Kandydata na Kierowcę

Pierwszą, a za razem najważniejszą kwestią, którą musisz wziąć pod uwagę jest utworzenie w starostwie Profilu Kandydata na Kierowcę, ponieważ dzięki niemu będzie możliwa identyfikacja Twojej osoby na drodze do zaliczenia wszelkich egzaminów na prawo jazdy.

2. Badania lekarskie na kategorie B

Aby rozpocząć kurs, potrzebne Ci będą również adekwatne badania lekarskie, w sprawie których możesz skierować się już do Nas.

3. Kurs prawa jazdy kat. B (Warszawa, Kobyłka, Ząbki, Wołomin)

Kiedy pozałatwiasz wszystkie sprawy, zapraszamy do zapisów na kurs. Jeżeli jesteś z okolic Kobyłki, Wołomina, Ząbek, czy Zielonki, możesz to zrobić w Naszym biurze przy ulicy Warszawskiej 12A w Kobyłce. Dodatkowo w trosce głównie o naszych Klientów zamieszkujących w Warszawie, ze względu na długi dojazd prowadzimy zapisy również przy ulicy Jagiellońskiej 88 na Warszawskim Żeraniu.

4. Zajęcia teoretyczne – prawo jazdy kat. B

W następnej kolejności stoją przed tobą wyzwania takie jak 4 dni zajęć teoretycznych, pierwsza pomoc oraz zajęcia praktyczne.

5. Egzamin teoretyczny oraz praktyczny kat. B

Na końcu czekają na Ciebie w Naszej Szkole egzamin teoretyczny oraz praktyczny. Dalej już tylko egzamin państwowy, gdzie zjedzą Cię żywcem… Żartowałam, o ile jesteś tak dobrze przygotowany jak nasi kursanci, wcale nie jest tak strasznie jak mówią. 🙂

6. Cena kursu na kat. B

Jeżeli chodzi i cenę kursu na kategorie B, u nas waha się ona pomiędzy 2300 zł, a 2900 zł w zależności od twoich upodobań dotyczących kursu – warto zerknąć do zakładki cennik: https://motoexpertwarszawa.pl/cennik-kursow-na-prawo-jazdy-b/, ponadto dochodzi koszt badań lekarskich, egzaminu, zdjęcia oraz wydania prawa jazdy kat. B.